مقالات

9 افزونه پرکاربرد وردپرس برای ارتباط با شبکه‌های اجتماعی

social plugin wordpress wporbis main

ارتباط با شبکه‌های اجتماعی برای هر سایتی نیاز است، به ویژه اینکه سایت شما وبلاگ محور باشد و به دنبال این باشید تا با استفاده از بازاریابی محتوا، رتبه وب‌سایت خود را گوگل افزایش دهید. اگر به پایین یا کنار صفحه‌های بعضی از سایت‌ها به ویژه مقالات و معرفی محصول یا تماس با ما نگاه کنید، انواع آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است که باعث ارتباط سایت با این شبکه‌ها می‌شود. نوشتن برنامه برای این ارتباط خیلی سخت است، برای همین و با توجه به اینکه بیشتر سایت‌ها با استفاده از وردپرس ساخته شده است، بیشتر افراد ترجیح می‌دهند به جای کدنویسی، از افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس استفاده کنند.

خوشبختانه وردپرس در این خصوص کار طراحان را راحت کرده است و با معرفی انواع افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس امکان اتصال سایت به شبکه‌های مورد نیاز کاربر را خیلی راحت و سریع فراهم کرده و برای این کار نیازی به طراحی و برنامه نویسی نیست. در ادامه قصد داریم تا نه مورد افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس را معرفی کنیم. اینکه حالا از کدام افزونه استفاده کنید، بستگی به نیاز شما دارد.

 

افزونه های ارتباطی وردپرس با شبکه‌های اجتماعی

 

معرفی افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس

 

  1. Shared Counts

افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس-1

 

Shared Counts یک افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس با کاربری خیلی آسان و سریع است. البته یک عیبی که دارد، محدود بودن تعداد آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی در افزونه است که در واقع شامل فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس، استابلوپن، پین‌تر است، یاملی و لینکدین است.

یکی از ویژگی‌های اصلی این افزونه، داشتن انواع حالت دکمه است که می‌توانید آن‌ها را برای طراحی خاص به صورت سفارشی درآورید و این را می‌توان به عنوان یک مزیت به حساب آورد. همچنین این امکان وجود دارد که بتوانید تعداد اشتراک گذاری مطالب صفحه را در هر شبکه اجتماعی مشاهده کنید.

 

  1. Sassy Social Share

افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس-2

این افزونه مانند افزونه قبلی، کاربری آسان و سریعی دارد، با این تفاوت که تعداد آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی آن بسیار بیشتر بوده و همچنین می‌توان برای انواع وب‌سایت به صورت آیکون‌های زیر پست یا ثابت در صفحه مورد استفاده قرار داد.

دیگر ویژگی‌های این افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس نمایش تعداد اشتراک گذاری شده و همچنین پشتیبانی از سه حالت (استایل) است که شامل شکل‌های گرد، مربعی و مستطیلی است و به این به سلیقه سایت شما بستگی دارد که از کدام حالت استفاده کنید تا متناسب سایت شما باشد.

 

 

 

 

  1. AddtoAny

افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس-3

AddtoAny یکی از افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس که دارای چند پلتفرم برای نمایش است. یکی از مزیت‌های این افزونه، نمایش تعداد اشتراک گذاری بدون ثبت نام و ساخت اکانت است. همان‌طور که می‌دانید برای مشاهده تعداد اشتراک گذاری‌ها باید اکانت را ساخته و آن را به آیکون شبکه‌ها متصل کنید. فقط مسئله‌ای که برخی از افراد، آن را عیب به شمار می‌آورند، کوچک بودن اندازه آن نسبت به بقیه است که از نظر ما این مسئله زمانی می‌تواند عیب به حساب بیاید که اندازه آن با دیگر المان‌ها متناسب نباشد.

 

 

 

 

 

  1. WordPress to Buffer

افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس-4

یکی از محبوب‌ترین افزونه های شبکه‌های اجتماعی، ازونه بافر وردپرس است که به شما امکان برنامه‌ریزی نمایش پست در انواع شبکه‌ها را می‌دهد. با استفاده از این افزونه، شما می‌توانید به صورت خودکار، پست‌های خود را بر اساس برنامه‌ریزی از پیش تعیین شده، در حساب کاربری شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید و به این صورت دیگر نگران مدیریت و پست گذاری شبکه‌های خود نخواهید بود.

 

 

 

 

 

 

 

  1. Simple Social Icon

افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس-5

یکی از ساده‌ترین افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس چه در طراحی و چه در استفاده است. آیکون‌های این شبکه به صورت سایدبار و خطی نمایش داده می‌شوند و شما خیلی راحت می‌توانید آدرس حساب کاربری شبکه‌های خود را در آن‌ها تعریف کنید. فقط یک عیبی که دارد، پشتیبانی از تعداد محدود آیکون‌ها است و خیلی نمی‌توان اطلاعات اضافه‌ای مانند تعداد به اشتراک گذاری و غیره که در بقیه وجود دارد، از این افزونه به دست آورد.

 

 

 

  1. Social Icon Widget by WPZoom

افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس-6

یک افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس که به شما امکان اضافه کردن انواع آیکون شبکه‌های مختلف را به بخش سایدبار سایت شما می‌دهد. این افزونه از سه حالت نمایشی آیکون‌ها پشتیبانی می‌کند: گرد، گرد مرزدار و مربعی. همچنین می‌توانید برای آیکون‌های خود و متناسب با طرح سایتتان، رنگ اختصاصی انتخاب کنید.

 

 

 

  1. WordPress Social Login

افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس-7

اگر به دنبال افزونه‌ای هستید که به کاربران شما امکان ثبت نام، وارد شدن و کامنت گذاری را با استفاده از شبکه‌های اجتماعی بدهد، WordPress Social Login بهترین افزونه ممکن است. استفاده از این افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس خیلی آسان است و از انواع شبکه‌های مختلف پشتیبانی می‌کند. یکی از ویژگی‌های اصلی این افزونه که باعث تمایز آن با بقیه شده است، شامل مدل‌های مختلفی برای نمایش چشم انداز کاربران، مدیریت کاربر، مدیریت اطلاعات تماس و کامپوننت های BodyPress است.

 

 

 

 

 

 

  1. Revive Old Post

social plugin wordpress 8

ارتباط با کاربران در شبکه‌های اجتماعی، مهم‌ترین اصل برای هر کسب‌وکاری است؛ اما از آنجا که فعالیت مستمر در شبکه‌ها وقت‌گیر است، برای همین به روزرسانی شبکه‌ها گاهی با تأخیر انجام می‌دهد و کمتر شرکتی وجود دارد که از برنامه نوشته شده خود پیروی کند. Revive Old Post یک افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس است که به شما امکان اشتراک گذاری پست‌های قدیمی را بر اساس برنامه از پیش تعریف شده توسط شما می‌دهد. به این صورت اکانت شما علاوه بر اینکه همیشه فعال است، تمامی پست چه قدیمی و چه جدید توسط کاربرانتان دیده خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

  1. Instagram Feed

افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس-9

یک افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس که خیلی راحت به شما امکان نمایش آخرین پست‌های اینستاگرامتان را در وردپرس می‌دهد. استفاده از این افزونه هم خیلی آسان است. برای این کار باید یک توکن دستیابی به اینستاگرام ایجاد کرده و شورت کد برای نمایش پست‌های اینستاگرام در هر مکانی از سایت که تمایل داشتید، قرار دهید.

خلاصه مطلب

افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس به شما این امکان اتصال سایت شما را به انواع صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی سایتتان را می‌دهد. بعضی از این افزونه‌ها اختصاصی هستند، یعنی فقط برای اینستاگرام استفاده می‌شوند. خوشبختانه برای این مسئله، انواع افزونه شبکه‌های اجتماعی وردپرس وجود دارد و شما متناسب با سایت خود می‌توانید افزونه مورد دلخواه را انتخاب و آن را در سایت نصب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *