مقالات سایت

قالب فروشگاهی وردپرس -اصلی

9 قالب فروشگاهی برتر رایگان وردپرس در سال 2019

در چند سال اخیر که وردپرس در طراحی سایت توانسته است، رشد چشم‌گیری در استفاده داشته باشد، بیشتر مالکان سایت‌ها به جای طراحی از صفر، رو به استفاده از قالب فروشگاهی وردپرس آورده‌اند. امکاناتی که در این قالب‌ها قرار گرفته است، کار طراحی را بسیار راحت و سریع‌تر کرده است و یک عامل مهم و مشترک بین همه آن‌ها این است که در هیچ‌کدام نیازی به نوشتن حتی یک خط کد هم نیست.

ادامه مطلب

معرفی انواع درگاه پرداخت وردپرس و افزونه‌های آن

درگاه پرداخت وردپرس ابزاری است که به مالک سایت امکان ارتباط با بانک عامل را می‌دهد. این درگاه مناسب افرادی که است که قصد فروش محصول یا دریافت هزینه خدماتی را دارند. انواع درگاه‌های زیادی وجود دارد که می‌توان از آن‌ها برای واریز مستقیم پول به حساب فروشنده در سایت وردپرس استفاده کرد که برای استفاده از هر کدام از این درگاه‌ها باید از افزونه مناسب آن استفاده کرد.

ادامه مطلب

wordpress-ecommerce-plugin-wporbis-main

7 افزونه فروشگاهی وردپرس مهم که برای راه‌ اندازی فروشگاه اينترنتی به آن‌ها نياز داريد

افزونه فروشگاهی وردپرس ابزاری است که به کاربران امکان ساختن و حرفه‌ای‌تر کردن فروشگاه‌های اینترنتی را می‌دهد. انواع مختلفی از این افزونه‌ها در بازار وجود دارد که کاربر باید با توجه به نوع کاربری سایت خود، یک مورد را انتخاب کند. البته تقریباً ساختار کلی تمامی این پلاگین ها یکی است و تفاوت در ویژگی‌های خاص آن‌ها است. به هر حال توصیه می‌شود که حتماً قبل از استفاده از افزونه فروشگاهی وردپرس اطلاعات کافی در خصوص هرکدام را به دست بیاورید.

ادامه مطلب